Služby

Moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze. V autoservisu Wodvi union s.r.o. najdete kompletní nabídku servisních i rychlo-servisních služeb. Rychle a kvalitně Vám pomůžeme s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

Mechanické opravy  

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a renovaci Vašeho auta. Neváhejte a navštivte náš autoservis při jakýchkoliv potížích, nebo jen preventivně.

Pneuservis    

V našem pneuservisu zajistíme prodej značkových pneumatik či kompletních kol. Dále nabízíme kompletní sortiment pneu prací pro osobní, lehké užitkové vozy včetně mytí kol, plnění pneumatik, opravy defektů či jejich vyvážení.

Klimatizace

Provádíme základní servis a plnění klimatizací. Dále provádíme dezinfekci výparníku a větracích šachet, což patří mezi základní údržbu klimatizace, kterou by měl každý majitel vozu s klimatizací pravidelně dodržovat.

Odtahová a asistenční služba

Nabízíme odtah vozidel včetně asistenční pomoci v případě poruchy či nehody. Dovoz vozidel ze zahraničí a jejich následné přihlášení.

Diagnostika

Vozidla vyrobená během posledních 10 let již obsahují velké množství elektroniky, řídících jednotek a čidel. Bez autodiagnostiky je často nemožné zjistit závadu. Diagnostiku vozidel provádíme pomocí nejmodernější technologie. K odhalení závady využíváme značkovou diagnostiky značky VagCom a CarSoft.